Par mums

   Labākās rekomendācijas par mūsu augstvērtīgi veikto darbu var sniegt veiksmīgi realizēti objekti, ar kuriem Jūs varat iepazīties šeit

   Par kvalitātes garantiju kalpo mūsu piegādātāju vārdi. Starp viņiem ABBGTVOMS, PlexiformSLVElektro-plast, TM Technologie, EBECO, VADSBO, ETI, LIVA Group, OBO Bettermann, MAX-LED, INTELIGHT un daudzi citi.

   Šodien firmas "ENERGY GROUP LV" sortimentā ir plaši pārstāvēts elektromateriālu un apgaismes tehnikas klāsts, kas apmierinās jūsu vajadzības. Gaismas ķermeņi mājai, dārzam, ofisam, tirdzniecības telpām un rūpnieciskiem objektiem; jebkura tipa, spektra un jaudas spuldzes. Rozetes, slēdži, automāti, sensori, drošinātāji, elektroenerģijas skaitītāji, kabeļi, kabeļu kanāli, instrumenti elektromontieriem un celtniekiem - tas nebūt vēl nav pilns preču klāsts.

   Vadošo Eiropas dizaineru darbi gaismas ķermeņu nozarē, apvienoti ar mūsdienīgām un kvalitatīvām optikas tehnoloģijām, apmierinās jebkuras gaumes un stila vajadzības. Projektu menedžeri veiks jebkuru apgaismojuma aprēķinu un palīdzēs Jums no projekta sākuma līdz realizācijai. Ja Jūs interesē vairumtirdzniecība, tad vairumtirdzniecības menedžeri Jums piedāvās izdevīgākos noteikumus un parūpēsies par preču piegādi. Arhitektiem un dizaineriem mēs piedavājam: plašu klāstu ekskluzīvu, klasisku un modernu gaismekļu, individuālu pieeju un sadarbības iespējas.


 

   Mēs gatavi tikties ar Jums, Jums izdevīgajā laikā un vietā, ka arī atbildēt uz visiem Jūs interesējošiem jautājumiem.

Zvaniet: +371 67281281

Rakstiet: jevgenijs@energygroup.lv

Brauciet: Maza Krasta 83, Rīga