Par mums

   

   SIA "ENERGY GROUP LV" kompānija nodibināta 2013.gadā. Uz šo brīdi firmas struktūrā ietilpst vairumtirdzniecības veikals un noliktava Mazā Krasta 83, Rīga.

 

   Šodien firmas "ENERGY GROUP LV" sortimentā ir plaši pārstāvēts elektromateriālu un apgaismes tehnikas klāsts, kas apmierinās jūsu vajadzības. Gaismas ķermeņi mājai, dārzam, ofisam, tirdzniecības telpām un rūpnieciskiem objektiem; jebkura tipa, spektra un jaudas spuldzes. Rozetes, slēdži, automāti, sensori, drošinātāji, elektroenerģijas skaitītāji, kabeļi, kabeļu kanāli, instrumenti elektromontieriem un celtniekiem - tas nebūt vēl nav pilns preču klāsts.

 

   Par kvalitātes garantiju kalpo mūsu piegādātāju vārdi. Starp viņiem ABBGTVOMS, PlexiformSLVElektro-plast, TM Technologie, EBECO, VADSBO, ETI, LIVA Group, OBO Bettermann, MAX-LED, INTELIGHT un daudzi citi.

 

   Labākās rekomendācijas par mūsu augstvērtīgi veikto darbu var sniegt veiksmīgi realizēti objekti, ar kuriem Jūs varat iepazīties šeit

 

   Vadošo Eiropas dizaineru darbi gaismas ķermeņu nozarē, apvienoti ar mūsdienīgām un kvalitatīvām optikas tehnoloģijām, apmierinās jebkuras gaumes un stila vajadzības. Projektu menedžeri veiks jebkuru apgaismojuma aprēķinu un palīdzēs Jums no projekta sākuma līdz realizācijai. Ja Jūs interesē vairumtirdzniecība, tad vairumtirdzniecības menedžeri Jums piedāvās izdevīgākos noteikumus un parūpēsies par preču piegādi. Arhitektiem un dizaineriem mēs piedavājam: plašu klāstu ekskluzīvu, klasisku un modernu gaismekļu, individuālu pieeju un sadarbības iespējas.

 

   Mēs gatavi tikties ar Jums, Jums izdevīgajā laikā un vietā, ka arī atbildēt uz visiem Jūs interesējošiem jautājumiem.